sobota, 10 listopada 2012

                                                 Start!

 Wreszcie założyłam bloga! Teraz będę tu pisać, wstawiać zdjęcia itp. Żeby Was nie zanudzać (o ile ktoś to w ogóle przeczyta). napiszę coś o mnie i o tym dlaczego nazwałam mój blog "Dom na czterech łapach".

   Mam na imię Gosia, mam 11 lat... No chodzę do szkoły jak każdy inny dzieciak w moim wieku (choć aktualnie to jestem chora ). A i nazwałam tak blog bo od zawsze kochałam zwierzęta. Obecnie mam w domu trójkę: Kotkę z dziwnym imieniem Kecia (dostałam ją 5 lat temu, nie byłam wybredna co do imion), kilku letniego mieszańca (psa) Toffika i mojego własne go aussie (owczarek australijski typ amerykański) Kazana. Ma na razie prawie sześć miesięcy, i jestem z niego dumna. Więcej napisze jutro ;) .    

Kazan:

                                    Podaj łapę- na zdjęciu Kazan i dziwny krasnolud (czyli ja) :-)
   
                                                         

2 komentarze:

 1. Szkoda, że nikt nie komentuje, ale takie jest życie, trzeba zasłużyć na komentarze :D
  Polecam ten blog:
  http://www.kaja-gabi.blogspot.com/
  Jest między innymi o siostrze Kazana ;)
  I tą stronkę:
  http://aussie.phorum.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentuj inne blogi i reklamuj swojego w komentarzach !!! Ja trafiłam na niego szukając zdjęć z wystawy w Chorzowie i gdyby nie to wcale nie miałabym pojęcia o jego istnieniu :) Dodatkowo jeśli chodzi o komentarze możesz wyłączyć weryfikację obrazkową. Ja u siebie wyłączyłam i nikt nie spamuje, a komentarzy przybyło. Listę obserwatorów możesz dodać gdzieś wyżej, bo mało osób zjeżdża na sam dół bloga :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się z każdego Waszego komentarza. Jest dla mnie inspiracją i pociechą. Dziękuję Ci, internauto!